קירות מסך
חלונות אלומיניום
דלתות אלומיניום
מעקות
סקיילייטים

סקיילייטים

המצאה מיוחדת בשם סקיילייטים מאפשרת למבנים רבים להנות מאור יום ואוורור נפלא. מה שפעם היה בגדר חלום בלבד עבור מבנים שאין להם גישה נוחה אל האויר החיצוני שיש בחוץ בשפע.
 

ייחודיות של סקיילייטים

מבנים שונים סובלים עקב תנאי בניה מסוימים או נתונים מקומיים לא נוחים, מחוסר אוורור ואור בתוך המבנה. הדיירים היו משלימים עם המציאות וסובלים מאיכות חיים ירודה עקב חוסר אוורור, כמו גם משימוש בתאורה מלאכותית בגלל המחסור באור. מעתה אפשר לנשום לרווחה: המצאה של סקיילייטים מאפשרת לאור יום לחדור פנימה עם אוורור מוצלח.
 

איך זה עובד?

סקיילייטים, הם מעין חלונות שמתקינים אותם בדרך כלל על גג המבנה. אם מדובר במבנה חדש אפשר להתקין אותם מיד במהלך תכנון הבית בתוך הבניה עצמה, ואם רוצים לחבר סקיילייטים במבנה קיים, אפשר להוסיף אותם בלא שום בעיה. חלונות אלו מבוססים על מערכת אוורור מתקדמת שמחדירה פנימה חמצן נקי ויחד עם זה היא יוצרת תאורה בשפע.
 

היתרונות

כאשר מתקינים סקיילייטים נהנים מיתרונות מיוחדים:
· חסכון בחשמל – אין צורך להשתמש בתאורה מלאכותית ניתן לנצל את אור היום לשימוש שוטף.
· מיזוג אויר – היות ומכשירי סקיילייטים מחדירים חמצן נקי למבנה אין צורך להשתמש במזגנים באופן רצוף. המקום מאוורר ונעים ברוב שעות היום והחסכון הוא משמעותי.
· איכות חיים – מבנה שאינו מאוורר גורם לירידה דרמטית באיכות החיים של הדיירים, ולחוסר הגינה ובריאות. חשוב מאד להחדיר חמצן נקי לחדר כדי ליצור מרחב נשימה נקי ותחלופה של אויר כל הזמן. לא סוד הוא כי מגורים במקום בו אין זרימת אויר ותחלופה רצופה, גורמת למצבורי חידקים וזיהום אויר ברמה גבוהה.
 

גלאי עשן

יש אנשים שמעדיפים לשלב בתוך סקיילייטים גם אפשרות של גלאי עשן וזה יתרון חשוב. כך אפשר להנות מתכונה נוספת וחשובה שתתריע בעוד מועד על קיום של סכנה למבנה. גלאי עשן מאותת בכל מצב של קיום עשן במקום גם אם הדליפה היא סמויה, כך ניצלים מסכנה מוחשית המבטחת את דיירי הבית מפני סכנה קיומית. 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים