קירות מסך
חלונות אלומיניום
דלתות אלומיניום
מעקות
סקיילייטים

קירות מסך

חיפוי מבנה חיצוני של בנין שמשמש כקיר חיפוי נקרא קירות מסך. את קירות מסך מחברים אל השלד של הבית ולא אל הקירות הפנימיים שלו. המאפיין העיקריים של קירות מסך שהם קלים מאד מבחינת משקל וניתן לעשות אותם אף מזכוכית שקופה מה שיוצר מראה מרשים והי-טק.
 

שימושים נפוצים עם קירות מסך

היום ניתן למצוא קירות מסך משולבים במגוון גדול של בנינים, לאחר שהתברר שהם נהנים מתכונות מרשימות לחיפוי מוצלח. אלו בעיקר מבנים ציבוריים שמבקשים לשוות לעצמם תדמית ייחודית כמו בתי מלון או בתי הארחה, ואף גם משרדי יוקרה שיעדיפו לחפות את המבנה שלהם עם קירות מסך. כך הם מרויחים מראה מרשים יותר שנישא לגובה רב. ניתן לחבר קירות מסך גבוהים וארוכים לאורך כל המבנה בלי להיות תלויים במספר הקומות או בחלוקה לחדרים פנימיים.
 

תכונות של קירות מסך

קירות מסך נהנים מיתרונות רבים, מה שהופך אותם למומלצים וכדאיים. ביניהם נציין:
· שילוב של זכוכית בחיפוי קירות מסך מאפשר לאור יום להכנס פנימה אל תוך המבנה בצורה טבעית, ולהעניק למקום תאורה חסכונית וזולה.
· קירות מסך נהנים מיציבות חזקה ועמידים אף בפני רוחות סוערות. במהלך ההתקנה שלהם בודקים אותם מפני זעזועים של רעידות אדמה ומוודאים שהם יציבים דיים בפני שינויים ורעשים למיניהם.
· קירות מסך מונעים חדירה של מי גשמים, ומכאן יתרונם הגדול. הם מאפשרים חציצה מוחלטת במזג אויר סוער שלא מורגש בפנים.
· קירות מסך נהנים ממראה יוקרתי של מבנה בסגנון היי-טק. שילוב הזכוכית בקירות אלו מעניק להם מראה עוד יותר נוצץ ובלעדי.
 

כדאי לדעת

במהלך תכנון של קירות מסך יש לקחת בחשבון מספר אלמנטים חשובים:
היות ומדובר בחיפויים חיצוניים שחשופים להתחממות קרני השמש, אם הם עשויים אלומיניום הם עלולים להתפשט ולהתכווץ. מסיבה זו מתכננים את החיפויים בצורה כזו שהם יהיו עשויים מלוחות נפרדים ולא יחידה אחת ענקית. בין הלוחות מותירים מרווחים מסוימים שיאפשר תזוזה קלה במקרה של התחממות או התקררות. אמנם יש לדאוג לאטימה מוחלטת של אותם מרווחים על מנת למנוע חדירה של מי גשמים.

אל דאגה! מבחינה חיצונית דואגים לכסות את אותם לוחות כך שיראו אחידים ומושלמים.

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים