קירות מסך
חלונות אלומיניום
דלתות אלומיניום
מעקות
סקיילייטים
שילוב של אלומיניום וזכוכית בחיפוי חיצוני של מבנה יוצר מראה מרשים ויוקרתי שמעניק למקום תדמית חדשנית. בכתבה שלפנינו נסביר מה הם אותם קירות מסך זכוכית ובאלו מקומות הם מומלצים.
 

קירות מסך זכוכית

מדובר בחיפוי יוקרתי למבנה שפונה בדרך כלל לצד החזית שלו לרחוב, הוא עשוי מזכוכית בשילוב אלומיניום שמעניק לו מראה מושלם ונוצץ. אמנם ניתן להתקין קירות מסך זכוכית אף ללא אלומיניום ואז הם מקבלים את השם ספיידר.
התוצאה המתקבלת בחיפוי קירות מסך זכוכית היא תמיד מרשימה ונוצצת, מה שהופך את המבנה למקום יוקרתי. מסיבה זו בוחרים בתי מלון, משרדי יוקרה, וחברות הי-טק למיניהם להתקין במבנה שלהם קירות מסך זכוכית.
 

תכונות בלעדיות

התכונות החיוביות של קירות מסך זכוכית הם רבות, ונציין כמה מהם:
1. חסכון באנרגיה – קירות מסך זכוכית מאפשרות לאור יום להכנס פנימה אל תוך המבנה ולנצל את אור השמש לתאורה שימושית. זה חוסך צורך בשימוש בתאורה מכנית וכך גורם לחסכון משמעותי לדיירי המבנה. כדאי להוסיף כי כבר היום יש המנצלים עובדות אלו לניצול קרני השמש עבור אנרגיה סולארית. הקירות קולטים את האנרגיה החיצונית של השמש והופכים אותה לאנרגיה זמינה עבור דיירי המבנה.
2. מראה מרשים – ציפוי עם קירות מסך זכוכית יוצרים מראה מרשים ויוקרתי. המבנה נראה נוצץ ומבריק ובעל מראה הי-טק אלגנטי.
3. קלילות – חיפוי קירות מסך זכוכית נהנים ממשקל קל יחסית היות והם מחוברים אל השלד של המבנה ולא אל הקירות הפנימיים שלו. הם אינם מוגבלים מבחינת הגודל והצורה ואפשר להתקין אותם גם בגודל עצום. כך רואים חיפויים שנישאים לגובה רב ללא שום קושי, מרשימים ובולטים למרחוק.
 

שימושים של קירות מסך זכוכית

בעבר היה מקובל לעשות שימוש עם קירות מסך זכוכית אך ורק במבנים יוקרתיים כמו בתי מלון או משרדי יוקרה, לאחר שהתבררו יותר ויותר תכונותיו המרשימות של קירות מסך זכוכית, התחילו להשתמש בהם אף לחיפוי מבנים פרטיים. היום ניתן למצוא חיפויים אלו בחדרי מדרגות של בנינים משותפים, בבניה פרטית או אף בקניונים ומרכזי קניות. 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים